Leggero_2022_swiss_2000x534_bottom

Enso II. generace

Daniel Šraga
Daniel Šraga
31.01.2022

V roce 2021 přišla na svět druhá generace švýcarského jednomístného sportovního kočárku a multifunkčního vozíku v jednom, Leggero Enso. Osvědčená unikátní konstrukce byla zachována proto i druhá generace nabízí funkční odpružení s tlumením a zdvihem 75mm, kotoučové brzdy s funkcí parkování, ergonomický zavěšený sedák,  integrovanou síťku proti jemným nečistotám, integrovanou pláštěnku, velký nákladový prostor, integrovaná kočárková kolečka, výškově nastavitelná řídítka a mnoho dalšího. Vše ze špičkových materiálů s povrchovou impregnací.

II. generace přichází s těmito úpravami:

  • nové barevné provedení kombinující bledě tyrkysovou a šedou barvu.
  • širší řídítka s šedou protiskluzová omotávka místo pěnového potahu
  • sedák má možnost nastavení opory hlavy i do stran
  • úložného prostoru lze zajistit plastovou sponou místo tkaničky
  • igelitovou kapsu na mobil nahradila kapsa ze síťoviny, čímž vznikl další větrací otvor
  • boční větrací otvory byli nahrazeny rozšířením větracího otvoru nad hlavou
  • pláštěnka je z lehčího materiál s nižší gramáží (na omak ohebnější), velmi snadno se napíná a zajišťuje (suché zipy a 2 plastové přezky)
  • přední kryt má změněné upínání v přední části vozíku
  • integrované kapsičky v bocích vedle sedáku

Švýcarské Leggero Enso je stále tím nejlepším, co trh se sportovními kočáry, multifunkčními vozíky a vozíky za kolo nabízí. Společnost Brüggli, výrobce vozíků Leggero, tak nastavuje etalon bezpečnosti nejen v oblasti přepravy psů, díky své značce 4Pets, ale také v přepravě dětí.

 

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Proč jsme si vybrali švýcarské vozíky Leggero?

Vozíky švýcarské značky i výroby Leggero jsme poprvé objevili v roce 2017 na cykloveletrhu EUROBIKE v Německu a na první pohled nás zaujaly svým designem. Zkoumavý pohled konstruktéra odhalil kvalitní konstrukci a u modelu Enso nás ještě navíc nadchlo skvělé odpružení vhodné do terénu. Ze zkušenosti víme, že podle toho poznáme kvalitní vozík, který je…

Daniel Šraga 07.04.2021

Enso bez obalu

Prozkoumejte Švýcarský sportovní vozík a kočárek Leggero Enso do detailů a objevte unikátní detaily konstrukce a bezpečnostních prvků.

Daniel Šraga 06.12.2021

Diskuze k článku

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odeslat komentář