leggero-logo-pruhledne

Jednomístné vozíky

Multifunkční dětské sportovní vozíky pro jednoho.

Leggero Enso

Enso je snem pro všechny sportovně laděné a dobrodružné rodiny. Multifunkční dětský sportovní vozík a kočárek v jednom. Cyklistika? Běhání? Běžkování? Nebo raději nákupy? S Ensem není nic problém. Ve Švýcarsku vyvinuté a vyrobené Leggero Enso snoubí High-Tech materiály a nejmodernější technologie. Geniální a uživatelsky jednoduchá manipulace Se špičkovým provedením „Made in Switzerland“ zaručují dlouhotrvající radost z jízdy za všech okolností.

Leggero Enso je již v základní výbavě plnohodnotným dětským sportovním kočárkem. Součástí základní výbavy je ergonomická sportovní sedačka, jedinečné odpružení včetně hydraulického tlumení zpětných nárazů, velmi jemná přední ochranná síťka, integrovaná pláštěnka, cyklistický set včetně spojky, integrovená kočárková kolečka, pláštěnka, úložný prostor, kotoučové brzdy s funkcí parkování a samozřejmě výstražný praporek. Leggero Enso lze doplnit o joggerset a používat ho jako plnohodnotný sportovní nebo in-line vozík (jogger).

Certifikovaná bezpečnost

V rámci certifikace TÜV bylo Leggero Enso podrobeno rozsáhlým zkouškám nepřítomnost škodlivých látek. Leggero Enso úspěšně absolvovalo celkem více než 60 chemických testů a splnilo standardy v této důležité oblasti. Leggero Enso bylo testováno společností TÜV dle platných zkušebních norem pro dětské vozíky, které zaručují Vám a Vašemu miminku maximální bezpečnost. Nadstavbou je úspěšné absolvování nezávislých crash testů v plné zátěži, které potvrdily výjimečnou bezpečnost a jízdní stabilitu vozíku Leggero Enso. Enso je jediným certifikovaným vozíkem pro in-line bruslení a to nejen díky kvalitním brzdám.

Leggero Enso bylo testováno a certifikováno společností TÜV

V následujících kategoriích: chemie (REACH), statické zkoušky, dynamické zkoušky, přejímací zkoušky a dokumentace. Bezpečnostní koncept Enso certifikovaný podle TÜV dle nejnovějšího standardu STVZO 2015 splňuje nejpřísnější požadavky v oblasti dětských vozíků za kolo. Zároveň jako první svého druhu na trhu splňuje tato kritéria také jako dětský kočárek. Enso zaručuje maximální bezpečnost pro vaše děti i pro vás. Legger Enso je také konstruováno a testováno pro vyšší zátěž, které je vystaveno při použití v kombinaci s elektrickým jízdním kolem do rychlosti 25 km/h.

Verze provedení

Sportovní vozík za kolo Leggero Enso se vyrábí ve 2 barevných provedeních inspirovaných jachtingem a plachtěním na vodě. A to i díky blízkosti výrobního závodu ve městě Romanshorn u Bodamského jezera. K dispozici je kombinace bílo-tyrkysová, tzv. SAIL a béžovo-černá, tzv. SURF.Výbavy

jsou k dispozici také dvě, vzhledem k tomu, že Enso má již v základní výbavě vše, je jediným rozdílem jogger set. Pro rodiny využívající vozík výhradně za kolo je k dispozici verze FAMILY. Tato verze obsahuje vše výše popsané kromě joggeru, tedy předního 16″ kola s rámem. Takovýto vozík využijete jako vozík za kolo a jako kočárek s integerovanými kolečky pro jízdu po zpěvněném povrchu, jako dlažba, asfalt.

Opravdu multifunkční sporťák je verze COMPLETE SPORT. Ta obsahuje i jogger set, který využijete při procházkách, běhu a samozřejmě také in-line bruslení. Je u nutným příslušenství pro připevnění ski setu.

Leggero Enso Family – cyklovozík + kočárek

Leggero Enso Complete Sport – cyklovozík + kočárek + jogger

Skladání CLICK&FOLD

Díky unikátní konstrukci, která zabezpečuje maximální pevnost hliníkového rám odolného proti nárazům ze všech stran, lze Leggero Enso během 3 vteřin složit do přepravní polohy. Do takto složeného vozíku lze umístit obě kola a uskladnit je popř. převést v kufru osobního auta. S nasazenými koly lze vozík převážet a manipulovat a to i po schodech.

Praktické vychytávky

Mezi další jedinečné řešení patří i kapsička na mobilní telefon fungující i pro dotykové displeje. Díky okénku vidíte i na dítě během chůze, běhu či jízdy na bruslích.

Parametry

Pláštěnka: integrovaná

Přední síťka: integrovaná odolná proti nečistotám

Sedák: zavěšený anatomický s nastavitelnou oporou hlavy

Odpružení: pružina s olejovým tlumičem se zdvihem 75mm

Brzdy: kotoučové mechanické brzdy, samostaně seřiditelné vč. brzd. destiček s blokací pro parkování

Cyklo oj: včetně patentované spojky BECCO pro jednoduché připojení za kolo

Cyklo osa: adaptér osy pro připojení za kolo s rychloupínákem. ( v případě 12mm pevné osy nutno řešit adaptér pevné osy. -> odkaz na pevné osy)

Kočárková kolečka: integrovaná, plná (nefoukaná)

Praporek: součástí balení (oranžový)

Kola: průměr 20″ s plášti s nulovým obsahem škodlivin

Rozměry jednomístného a dvoumístného vozíku v tabulce

Rozměry Jednomístné Dvoumístné
Celková výška vč. kol: 99 cm 94 cm
Celková výška bez kol: 77 cm
Celková šířka: 71 cm 80 cm
Celková délka vč. cyklo oje: 158 cm 154 cm
Celková délka bez cykloje: 100 cm 103 cm
Vnitřní šířka vany: 41 cm 63 cm
Délka vany: 87 cm
Výška vany v oblasti nohou: 26 cm 18cm
Výška nad sedákem: 61 cm 70 cm
Objem zavazadlového prostoru: 30L 60 L
Výška složeného vozíku bez kol: 36 cm 22 cm
Šířka složeného vozíku bez kol: 76 cm
Výška složeného vozíku vč. kol: 50 cm 49 cm
Výška krabice: 34 cm  23 cm
Šířka krabice: 75 cm 76 cm
Délka krabice: 106 cm 90 cm
Hmotnost vč. cyklo oje a kočár. koleček 16.7 Kg 16.4 Kg
Hmotnost vč. cyklo oje a balení: 21.0 Kg 19.5 Kg

Fotogalerie

Máte dotaz? Kontaktujte nás.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat