Leggero_2022_swiss_2000x534_bottom

Unikátní materiály a konstrukce

Švýcarský vývoj i výroba jsou zdrojem unikátního zpracování vozíků LEGGERO. Konstruktéři vozíků vymysleli unikátní systém pružení, díky kterému je LEGGERO ENSO velice komfortní a poskytuje zdvih odpružení až 75mm včetně tlumení zpětných rázů a pohupování po přejezdu překážky, které oceníte zejména ve vyšších rychlostech. Vozík je stále stejně stabilní jako při rychlostech malých. Tlumení je právě jeden z nejdůležitějších prvků pružení dětských vozíků.

Odpružení vozíku VENTO SPORT předurčuje použití vozíku na upravené cesty a cyklostezky. Pružícím elementem je elastomer, který je umístěn v podvozku vozíku. Leggero Vento

Řešení sedáku vozíku ENSO je další z mnoha unik. Ergonomický a ve spolupráci s doktory vyvinutý sedák zavěšený na horní rámové trubce poskytuje nadstandardní komfort. Díky systému zavěšení eliminuje vibrace, díky čemuž je svezení dětí velice příjemné. Systém zavěšení poskytuje i boční vedení. Po zatížení sedáku se bočnice napřímý a poskytují poční oporu trupu. Hlavový opěrka je výškově regulovatelná. Díky velkorysému prostoru se do Ensa vejde dítě až do ca 130-135cm výšky.

Leggero Enso

Sezení vozíku VENTO poskytuje prostor pro 2 a nebo 1 dítě a to díky možnosti přestavbě bezpečnostních pásů doprostřed sedáku. To zvyšuje stabilitu vozíku při použití právě pro jedno dítě.Leggero Vento

Bezkonkurenční velice jemná a zároveň pevná síťovina, odolná i průstřelu kamínky, zvyšuje ochranu dětí před nečistotami. Zároveň poskytuje dostatečný přísun čerstvého vzduchu.

Leggero EnsoMateriály použité na potah vozíků jsou obdobné jako materiály používané pro výrobu plachet pro jachty a lodě. Jsou velice odolné, barvostálé, odolné UV záření a zároveň impregnované z výroby, což zvyšuje jejich odolnost proti nečistotám.

Unikátní konstrukce usnadňuje manipulaci a skládání vozíku. Stejně tak transformaci z cyklo režimu na režim kočárkový a to díky integrovaným kočárkovým kolům. Tato přeměna je otázkou několika vteřin. Přeměna na jogger je taktéž otázkou několik vteřin. Udělejte si názor sami:

Použité pláště jsou vyráběné na zakázku výhradně pro značku LEGGERO a neobsahují žádné škodlivé látky. Jsou tedy 100% zdraví nezávadné. Stejně tak jako celý vozík se pyšní splněním stanovených minim pro obsah škodlivin, ale převyšuje je nulovým obsahem škodlivin.

Díky všem těmto aspektům jsou vozíky nositeli ocenění SWISS DESIGN a budí pozornost tam, kde se objeví.