Leggero_2022_swiss_2000x534_bottom

Reference

Reference od našich spokojených zákazníků

J. Černý s rodinou

Vozík LEGGERO ENSO jsme si zakoupili měsíc po narození našeho mladšího synka Matýska, tedy v únoru 2020. Jako sportovně založená rodina se vztahem k horské cyklistice jsme se nemohli dočkat, až se oteplí a budeme moci vyrazit na první společný výlet.
Díky vložce na sezení se tak stalo již v Matýskových třech měsících a za celý loňský rok jsme najezdili mnoho krásných kilometrů. Na vozíku oceňuji především jeho špičkové zpracování, kvalitu a bezpečnost. Využíváme ho především jako vozík za kolo, ale také jako kočárek na výlety do přírody. Je to výrobek, který bez nejmenšího zaváhání mohu všem podobně smýšlejícím rodičům jen doporučit a výrobcům moc děkujeme za všechny ty nádherné společné zážitky.

A. Prade

Před příchodem druhého potomka jsme řešili jaký koupíme kočárek, když budeme mít děti cca rok a půl od sebe. Nabídku klasických dvojkočárků jsme vlastně asi hned na začátku zamítli. Kočáry jsou většinou mohutné, málo obratné, neskladné a ne moc vzhledné. Také jsme věděli, že potřebujeme kočárek sportovní, na velké výlety, běhání, jízdu na bruslích a také na kolo. Začali jsme tedy hledat vozík za kolo, ideálně co nejlépe vybavený, bezpečný, elegantní a cenově dostupný. Měli jsme štěstí a v průběhu hledání se objevil tento vozík za kolo v D-testu. Měli jsme jasno hned jak jsme ho viděli. 
Po devíti měsících užívání tohoto vozíku můžeme říct jen to, že naprosto splnil naše očekávání. Vozík je velmi elegantní, prostorný, lehce ovladatelný, umožňuje vozit děti rozdílného věku - díky miminkovníku , snadno složitelný a má velkým úložným prostor. Jsme s výběrem velmi spokojeni a můžeme všem vřele doporučit.

M. Řezáč

Po vlastní zkušenosti vozík Leggero Enso vřele doporučuji všem rodičům, kteří chtějí trávit volný čas prckem aktivně a bez ohledu na počasí. Naši malou Alici jsme do Ensa poprvé upoutali v pouhých třech měsícícch a hurá na cyklovýlet! Díky skvěle fungujícímu odpružení vozík nedrncá, je při jízdě stabilní a také jsme ocenili ochranu při dešti či chladnějším počasí. S vozíkem jsme si dokonce projeli i single trail na Lipně :-)
No, a jelikož v zimě s přítelkyní rádi běžkujeme, velmi příjemně nás překvapila snadná a rychlá úprava vozíku na zimní skiset, který se nám nejlépe osvědčil při skatingu a také na skialpech. Takže pro sportovní rodinky je Enso jasná volba!

L. Malá

Díky vozíku Leggero Enso, se rozšířila nabídka aktivit, které se synem můžeme dělat. Kolo, brusle, procházky lesem i zasněženou krajinou. Jsme spokojeni, že jsme právě tento vozík pořídili. Doporučujeme všem sportovním rodinám!?

L. Tácha

Po zkušenostech s vozíkem Croozer jsme hledali vozík, s kterým bychom mohli vyrazit i na brusle, dlouhé procházky v náročném terénu a celodenní cyklotúry v přírodě. Zároveň jsme hledali vozík praktický, skladný a s tím nejvyšším možným komfortem pro našeho syna. Informace od výrobce nelhali. Leggero Enso nás ohromilo kvalitou materiálů, zpracováním a unikátním řešením velice komfortního odpružení. Vše funguje bezvadně, syn si výlety užívá. Všem švýcara doporučujeme.

P. Ihnatoliová

Na jaře 2020 jsme se rozhodli koupit vozík za kolo/kočárek do přírody. Silou instagramu jsme se dozvěděli o rodinné firmě v Českých Budějovicích, kteří se zabývají prodejem vozíků různých značek a kvalitním odpružením pro ně. První návštěva nás ohromila, rodina Šragových je velmi milá a vstřícná a hned ten den jsme odjížděli se zapůjčeným Ensem. Následovaly dva dny testování až jsme samozřejmě neodolali a vozík zakoupili. Jsme s ním nadmíru spokojeni, stejně jako s přístupem majitelů a následnou péčí o své zákazníky. Zanedlouho opět navštívíme jejich rodinnou prodejnu s cílem zakoupit dvoumístný vozík.
Doporučuji komukoli, kdo váhá jestli a jaký vozík zakoupit, všechno vám předvedou nebo zapůjčí na vyzkoušení doma. Děkujeme za skvělý přístup a těšíme se příště.