Leggero_2022_swiss_2000x534_bottom

Multifunkční sportovní vozík 5v1

Enso je snem pro všechny sportovně laděné a dobrodružné rodiny. Multifunkční dětský sportovní vozík a kočárek v jednom. Cyklistika? Běhání? In-line bruslení? Běžkování? Nebo raději nákupy s kočárkem? S Ensem není nic problém. Ve Švýcarsku vyvinuté a vyrobené Leggero Enso snoubí High-Tech materiály a nejmodernější technologie. Geniální a uživatelsky jednoduchá manipulace Se špičkovým provedením „Made in Switzerland“ zaručují dlouhotrvající radost z jízdy za všech okolností.

Leggero Enso je již v základní výbavě plnohodnotným dětským sportovním kočárkem. Součástí základní výbavy je ergonomická sportovní sedačka, jedinečné odpružení včetně hydraulického tlumení zpětných nárazů, velmi jemná přední ochranná síťka, integrovaná pláštěnka, cyklistický set včetně spojky, integrovená kočárková kolečka, pláštěnka, úložný prostor, kotoučové brzdy s funkcí parkování a samozřejmě výstražný praporek. Leggero Enso lze doplnit o joggerset a používat ho jako plnohodnotný sportovní nebo in-line vozík (jogger).

+ velká výbava v ceně (opravdu funkční odpružení se zdvihem 75mm, kotoučové brzdy, kočárková kolečka, prachová síťka, pláštěnka, ergonomický sedák a mnoho dalšího)

+ vyrobeno ve Švýcarsku

+ certifikováno i jako kočárek i na in-line bruslení

+ špičkové materiály s impregnací a bez jakýchkoliv škodlivin

+ nejvyšší bezpečnost ověřená crash testy


leggero-enso-II-2v1(trans)
leggero-enso-II-2v1(trans)

Certifikovaná bezpečnost

V rámci certifikace TÜV bylo Leggero Enso podrobeno rozsáhlým zkouškám nepřítomnost škodlivých látek. Leggero Enso úspěšně absolvovalo celkem více než 60 chemických testů a splnilo standardy v této důležité oblasti. Leggero Enso bylo testováno společností TÜV dle platných zkušebních norem pro dětské vozíky, které zaručují Vám a Vašemu miminku maximální bezpečnost. Nadstavbou je úspěšné absolvování nezávislých crash testů v plné zátěži, které potvrdily výjimečnou bezpečnost a jízdní stabilitu vozíku Leggero Enso. Enso je jediným certifikovaným vozíkem pro in-line bruslení a to nejen díky kvalitním brzdám.

Bezpečnost a komfort

Při vývoji švýcarští inženýři dali největší důraz na kvalitní odpružení s co největším zdvihem a co nejlepší citlivostí. Výsledkem je unikání konstrukce s jednou pružinou umístěnou uprostřed a zdvihem 75mm. Pružina je doplněna o tlumič, díky kterému je jízda i plynulá i na opakovaných nerovnostech.

Děti, které ještě nesedí bez opory zad, zpravidla ve věku do ca 10-12 měsíců, musí sedět v bezpečnostní vložce. Tzv. miminkovníku. Hmotnost dětí v tomto věku je ca 10-12kg. Pro tyto případy lze originální pružinu dočasně vyměnit za super měkkou, která je mnohem citlivější při menším zatížení. Díky tomu je zajištěna zdravotní nezávadnosti vozíku.

Jak pracuje odpružení vozíku Leggero Enso se podívejte ZDE

Kočárek do města i na nákupy

Doba je hektická a požadavky se zvyšují. V jednoduchosti řešení je síla a proto Leggero Enso nabízí i možnost využití na rodinné nákupy nebo výlety do parku. Není třeba dalších kočárků, sportovních kárek a dalšího vybavení. Díky velkorysému zavazadlovému prostoru, který pojme až 30l a hmotnost až 9kg můžete vyrazit na rodinný nákup nebo víkendový piknik. Kočárková kolečka jsou integrovaná, sklápěcí a jsou vždy připravena k použití. Nikde je netratíte nebo je nezapomenete přibalit.

Leggero Enso bylo testováno a certifikováno společností TÜV

V následujících kategoriích: chemie (REACH), statické zkoušky, dynamické zkoušky, přejímací zkoušky a dokumentace. Bezpečnostní koncept Enso certifikovaný podle TÜV dle nejnovějšího standardu STVZO 2015 splňuje nejpřísnější požadavky v oblasti dětských vozíků za kolo. Zároveň jako první svého druhu na trhu splňuje tato kritéria také jako dětský kočárek. Enso zaručuje maximální bezpečnost pro vaše děti i pro vás. Legger Enso je také konstruováno a testováno pro vyšší zátěž, které je vystaveno při použití v kombinaci s elektrickým jízdním kolem do rychlosti 25 km/h.

Parametry

Pláštěnka: integrovaná

Přední síťka: unikátní integrovaná odolná i proti jemným nečistotám

Sedák: zavěšený anatomický s nastavitelnou oporou hlavy

Odpružení: nastavitelné se zdvihem 75mm a tlumením

Brzdy: kotoučové mechanické brzdy, samostaně seřiditelné vč. brzd. destiček s blokací pro parkování

Cyklo oj: včetně patentované spojky BECCO pro jednoduché připojení za kolo

Cyklo osa: adaptér osy pro připojení za kolo s rychloupínákem. ( v případě 12mm pevné osy nutno řešit adaptér pevné osy. -> odkaz na pevné osy)

Kočárková kolečka: integrovaná sklápěcí

Nákladový prostor: objem 30l

Řídítka: výškově nastavitelná s pěnovým madlem

Praporek: součástí balení

Kola: průměr 20″ s plášti s nulovým obsahem škodlivin

Jogging set: seřiditelné plášťové kolo o průměru 16" 

Rozměry Jednomístné
Celková výška vč. kol: 99 cm
Celková šířka: 71 cm
Celková délka vč. cyklo oje: 158 cm
Celková délka bez cykloje: 100 cm
Vnitřní šířka vany: 41 cm
Výška vany v oblasti nohou: 26 cm
Výška nad sedákem: 61 cm
Objem zavazadlového prostoru: 30L
Výška složeného vozíku bez kol: 36 cm
Šířka složeného vozíku bez kol: TBD
Výška složeného vozíku vč. kol: 50 cm
Výška krabice: 34 cm
Šířka krabice: 75 cm
Délka krabice: 106 cm
Hmotnost vč. cyklo oje a kočár. koleček 16.7 Kg
Hmotnost vč. cyklo oje a balení: 21.0 Kg